Published On: 3 Tetor, 2016

Fantazma tmerron një grua, e zgjon nga gjumi dhe ia tërheq çarçafin (Video, +16)

Një grua e cila po flinte në dhomën e saj të gjumit, për pak sa nuk është çmendur nga frika kur u zgjua nga një fantazmë.

Pamjet e kapura nga kamerat e sigurisë të instaluara në shtëpi, shfaqin momentin kur gruaja dukej e qetë derisa po flinte, kur befasisht fillon të dëgjohet një tingull i çuditshëm.

Fillimisht në video shihet se si hapet vetë dera e tualetit, gjë që vërehej qartë se bëhet fjalë për një aktivitet paranormal.

Por biondja mbeti e tmerruar, kur fantazma filloi t’ia tërheq çarçafin me të cilin ishte e mbuluar në shtrat.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...