Published On: 21 Gusht, 2016

Fantazitë seksuale të Hitlerit ia plotësonte mbesa e tij

Një dosje sekrete zbulon se diktatori gjerman, Adolf Hitler, kishte një fetish seksual shumë të çuditshëm.

Ky u bë një ndër lajmet më të lexuara tek shumë media, përfshi edhe Mapo.al.

Studimet e kohës së luftës nga agjencia e inteligjencës amerikane zbulojnë se Hitleri pëlqente ‘seksin e jashtëqitjes’.

Lideri nazist preferonte femrat që e bënin jashtëqitjen, teksa ishin mbi të.

Ky zbulim vjen pak pasi u raportua se Hitleri kishte një mikro-penis dhe vetëm një testikul.

Dr. Walter C Langer ka studiuar dokumentet dhe thotë se Hitleri ishte koprofiliak- një njeriu që eksitohet nga jashtëqitja.

“Kjo praktikë është niveli më i ulët i degradimit,” thotë ai.

Ishte pikërisht mbesa e tij, Geli Raubal, që ia plotësonte këtë fantazi seksuale.

Raubal u gjet e vdekur pak pasi ishte përfshirë në një prej këtyre akteve seksuale.

Ajo ishte qëlluar me armën e Hitlerit, por policia thotë se nuk ishte vetëvrasje.

Ajo megjithatë e kishte bërë një rrëfim për fantazitë seksuale të Hitlerit tek miku i Fyhrerit, Otto Strasser.

Ky i fundit u arratis nga vendi për shkak se Hitleri e kishte mësuar që sekreti ishte bërë publik.

Edhe Ernst Rohm, kreu i Këmishave Gri Naziste, që kishte bërë një koment për fantazitë seksuale të Hitlerit, u gjet i vrarë në vitin 1934.

Raportimet thonë se edhe ylli gjerman i filmave, Renate Mueller, njëherë ishte detyruar të shqelmonte Hitlerin nga vetë Fyhreri, ndërsa ai qëndronte kruspull në dysheme.

Ajo u gjet e vetëvrarë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...