Published On: 11 Qershor, 2016

Fansi i Anglisë po lufton me jetën, pasi u rrah nga huliganët rusë (Foto)

Një fans i Anglisë është duke luftuar me jetën, pasi u rrah për vdekje nga huliganët rusë, pak orë para fillimit të ndeshjes së Anglisë me Rusinë në Marseille.

Raportet nga atje thonë se një grup i organizuar i huliganëve rusë i zunë në pritë fansat anglezë në Marseille, duke bërë që një fans i Anglisë të pësojë arrest kardiak pasi u ndoq dhe u sulmua.

Mjekët tentuan ta stabilizojnë atë, para se të dërgohej në emergjencë me një ambulancë, transmeton Gazeta Express.

Mediat franceze thonë se fansi i Anglisë është “në mes të jetës dhe vdekjes”.

View image on Twitter

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...