Published On: 27 Shkurt, 2016

Fansat ia tregojnë Fisit kur e kishte motrën në PDK (Foto)

  • Fisnik Ismaili i reagoi LDK’së pasi partia e Isa Mustafës tha se deputeti i VV’së ‘me dëshirë do të vendoste buqetë lulesh në varrin e Sllobodan Millosheviqit”. Reagimi erdhi pas ofendimit që Ismaili kishte për Teuta Rugovën, deputeten e Kuvendit të Kosovës, të bijën e ish-Presidentit Ibrahim Rugova, pas luleve që kjo e fundit kishte pranuar nga Hashim Thaçi, pas zgjedhjes President.

Në reagimin e tij për partinë e Rugovës, Ismailikishte thënë se ngjashëm si me Teuta Rugovën, të cilës i kërkoi që ‘lulet presidenciale’ t’i fuste në b… , do të vepronte edhe me nënën dhe motrat e tij, për shkak të veprimeve të ngjashme.

Por të menjëhershme kanë qenë reagimet e fansave në Facebook, që i kanë kujtuar Ismailit, që motra e tij, Ilire Ismaili –Rizvanolli, ishte kandidate e PDK’së për Kuvendin komunal të Prishtinës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...