Published On: 18 Prill, 2016

Familjarët konfirmojnë Agim Madanin, në rroba iu gjetën dy foto të djemve të tij

Njëri prej viktimave të gjetura në Tropojë, i cili mendohet se ka humbur jetën rreth 6 muaji më parë, Agim Madani mësohet se është konfirmuar plotësisht edhe nga familjarë të tij.

Burime për ‘Gazeta Express’, bëjnë me dije se dje kanë dëshmuar në polici familjarë të tij dy motra dhe vajza, pasi në rrobat e gjetura në vendin, ku u gjetën kufomat kanë qenë edhe dy foto.

Sipas të njëjtave burime rezulton se fotot kanë qenë të djemve të Agim Medanit. Ai ka qenë në kërkim nga policia për kryerjen e një vrasje dhe disa grabitjeve.  Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes në këtë mënyrë, teksa po priten edhe përfundimet e ekspertizës nga ana e autoriteteve përkatëse.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...