Published On: 24 Prill, 2016

Familjarët e luftëtarëve: Djemtë tanë u tradhtuan në Kumanovë (VIDEO)

  • Sonte, në kudër të emisionit Zona Express me autor Leonard Kerqukin, është transmetuar dokumentari “Kurthi i Kumanovës”; kushtuar betejës dy ditëshe mes disa luftëtarëve nga Kosova dhe forcave policore maqedonase.

Në dokumentar kanë folur edhe familjarët e viktimave dhe atyre që po mbahen në burgjet maqedonase.

Shikoni rrëfimet e tyre emocionale.

Emisioni

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...