Published On: 17 Shkurt, 2016

Familja Jashari injoron Presidenten dhe qeveritarët

Krerët e Qeverisë së Kosovës, kryeministrin Isa Mustafa dhe zëvendësi i tij Hashim Thaçi nuk janë pritur nga Familja Jashari kur kanë vizituar kompleksin memorial në Prekaz.
Por, nga familja e komandantit legjendar Adem Jashari, jo si zakonisht, nuk është pritur as Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, njofton Klan Kosova.

Jahjaga që ka vizituar Prekazin nuk ka dhënë asnjë prononcim për media derisa po qëndronte tek memoriali i dëshmorëve të kombit.

 
Displaying 3 Comments
Have Your Say
 1. strofci thotë:

  Familja jashari nuk i injoroj askend ajo veproj drejt se jan ata si kan injoru familjen jashsri e gjith popullin e ne fund ja foten edhe vetes

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)
 2. Nusret Saini thotë:

  Shum mire paska bere familja Jashari, e cila derdhi me teper gjak se sa te gjith keta dera trathtare te qeveris se bashku!!! Te isha une do ti pritsha por me kallashin ne dore!!!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 3. Ylber thotë:

  HALLALL JU QOFTE FAMILJES JASHARI SE NUK PRITEN HAJNAT EDHE GRUSHT SHTETASET QE SHKELIN MBI GJAKUNE E DËSHMORVE ME RRESPEKT FAMILJA JASHARI.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...