Published On: 19 Qershor, 2016

Familja e Donika Gërvalles, ashtu si nuk keni pasur rast ta shihni

Në foto shihet Donika Gërvalla e bija e heroit Jusuf Gërvalla, së bashku me bashkëshortin e saj Stefanin dhe vajzën Tringa. Kjo foto është bërë dje në ceremoninë e përurimit të shtatores së Nënë Terezës, në qytetin e Pfanofenit në Gjermani. Vendosja e shtatores së shenjtores shqiptare Nënë Tereza, shenjtërimi i së cilës do të bëhet me katër shtator nga Vatikani, është bërë me organizim të shoqatës “Sali Çekaj” në Gjermani, e cila ka bart po ashtu të gjitha shpenzimet për gjithë organizimin. SHQIPTARI.EU

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. Mustafe Shabani thotë:

  Jeni te mrekullueshem dhe te pakaluar .
  Rrespekti me i madh per ju
  Zoti ju bekoft!!!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...