Published On: 11 Nëntor, 2016

Familja Dehari: Shteti ma vrau Astritin! Dyshon se iu vra edhe Arbnori! (Video)

Në konferencë të jashtëzakonshme për medie, familjarët e aktivistit të ndjerë, Astrit Deharit, kanë kritikuar disa medie lidhur me publikimin e disa fakteve në burgun e Prizrenit dhe publikimin e një ditari.

Nëna e Astritit, Xhemile Dehari foli ndër të tjera foli për vizitën e sekterarit të LVV-së, Dardan Molliqaj në burgun e Prizrenit, transmeton Indeksonline

“U fol e u stërfolur që Dardan Molliqaj, Sami Kurteshi, kanë vizituar Astritin.  Dua të përshkruajë vizitën e Dardan Molliqajt në Prizren.  Dardanin e kemi shok të shtëpisë, shok të dy djemve. Kur kemi hyrë në burgun e Prizrenit me bo vizitën me Molliqajn, vizitorë tjerë ka pas sa të duash. Katër sportele janë të burgosurve.  Dy police me një anë, dy të tjerë në anën tjerët ishin prezentë në takimit ndërmjet Molliqajt dhe djalit tim, ka thënë ajo.

LEXONI edhe: 

http://www.shqiptari.eu/ja-cfare-permban-ditari-i-te-ndjerit-astrit-dehari/

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...