Published On: 27 Janar, 2016

Falë Xhafer Devës në tokën e Shqipërisë etnike shpëtuan mijëra familje hebraike!

Falë Xhafer Devës dhe qeverisë së Regjencës, në tokën e Shqipërisë etnike u shpëtuan mijëra familje hebraike gjatë Luftës së Dytë Botërore. Këto deklarata që dëgjuam sot në mediat shqiptare dhe sidomos postimi i Ministrit të Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi, falsifikojnë padrejtësisht faktet historike.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...