Published On: 16 Janar, 2016

Fadil Berisha “zhvesh” Albana Osmanin

albanaJemi mësuar ta shikojmë brenda kornizave, teksa moderon disa nga emisionet më të suksesshme të “Top Chanel”. Bëhet fjalë për Albana Osmanin, e cila këtë herë ka pozuar para aparatit të fotografit të mirënjohur, Fadil Berisha. Si rrallë ndonjëherë, Albana ka vendosur të vijë topless, por si gjithnjë e kujdesshme në atë çfarë të ofron.

E veshur me të bardha dhe me tantellë, Albana i ka provokuar të gjithë në këtë set të ri kaq special. Ky është një ndër setet e rralla që prezantuesja guxon të vijë për publikun shqiptar. E duke njohur profesionalizmin e Fadil Berishës, vështirë se mund ti rezistosh tundimit për të ardhur sa e ndryshme aq edhe e veçantë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...