Published On: 10 Maj, 2016

Evertoni së shpejti në konferencë për shtyp

Ai është zakonisht njeriu më pozitiv në futboll, por edhe menaxheri Roberto Martinez ka pasur optimizmin e tij e zakonshme gëzueshëm shuhet nga forma e fundit Everton-së mjerueshme.

Ai nuk mund të vënë një shkëlqim në ekran Toffees “në një humbje 3-1 në champions Leicester të shtunën, duke pretenduar se vetëm mbrojtësin adoleshente Matthew Pennington mund të” mbajë kokën lartë “pas lojës.

Është Martinez një njeri i dënuar? Me shumë tifozë protestuar kundër spanjoll pas një fitore në nëntë ndeshje të ligës, shumë mendojnë ditët e tij si shefi i Goodison janë të numëruara.

Çfarëdo që të ndodhë, ai është për shkak të përballet me median pak si ai përpiqet për të hequr lojtarët e tij për ndeshjen e së mërkurës në Sunderland.

Ngjit me ne dhe ne do të ju sjellë të gjitha linjat kryesore.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...