Published On: 13 Qershor, 2016
Bota |

Evakuohet Universiteti i Torontos, brenda është një person i armatosur

Independent raporton se një person po dyshohet se po sillet me pushkë brenda Universitetin të Torontos. Policia ka evakuuar zonën për çështje sigurie

Njësitë policore dhe ato emergjente kanë shkuar në vendin e ngjarjes në momentin kur u lajmëruan se një person i armatosur gjendet brenda Universitetit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...