Published On: 15 Maj, 2016

Evakuohen tifozët në ndeshjen United – Bournemouth, gjendet një pako e dyshimte (Foto)

  • Është shtyrë ndeshja ndërmjet Manchester Unitedit dhe Bournemouth, për shkak të një pakete të dyshuar të gjetur në stadium.

Stadiumi i Manchester Unitedit, Od Trafford është evakuuar përpara ndeshjes që do të zhvillohej kundër Bournemouth.

Tifozët janë larguar fillimisht nga pjesa e Sir Alex Fergusonit dhe Stretford End dhe më pas edhe nga krejt stadiumi Od Trafford, për shkak të një pakete të dyshuar të gjetur në stadium, shkruan The Guardian.

Ndeshja ishte paraparë të fillojë në ora 16:00 dhe tashmë ajo është shtyrë për një datë tjetër. /Express

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...