Published On: 27 Prill, 2016

EULEX konfirmon se cak i bastisjeve është Azem Syla

Lajmin për bastisje  e ka konfirmuar zëdhënësja e EULEX-it në Prishtinë, Dragana Nikolic-Solomon. Ajo tha se detaje të tjera nuk mund të jepen për momentin, ndërkohë që tha se aksioni është duke vazhduar edhe në dy lokacione.

Policia e Kosovës dhe EULEX kanë ndërmarrë një aksion të madh bastisjesh dhe shoqërimi për në stacionet policore të disa personave të kërkuar. Aksioni është duke u mbështetur nga forca të mëdha policore, ndërkohë që bastisjet nuk janë duke u bërë vetëm në Prishtinë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...