Published On: 11 Korrik, 2016

EULEX-i e shtynë seancën për Azem Sylën dhe të tjerët

Misioni për sundimin e ligjit në Kosovë, EULEX-i që nga vazhdimi i mandatit, nuk ka informata që ka filluar ende të mbaj seancat e parapara.

E një nga to është edhe rasti i ish-deputetit të PDK-së, Azem Sylës dhe të tjerëve, për të cilët ishte paralajmëruar se seancat do të mbaheshin me 6, 7, e 8 korrik.

Pavarësisht këtyre datave të parapara, seanca ishte shtyrë prapë për 11 korrik (sot), por që përsëri nuk u mbajt.

Avokati i Sylës, Tomë Gashi ka thënë se seanca e klientit të tij do të mbahet pasnesër e jo sot, siç është thënë.

“Jo seanca do të mbahet pasnesër më 13 korrik në ora 09:30”, ka thënë shkurt Gashi./ Indeksonline

Loading...
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Dini45 thotë:

    Kjo po i bie hajde luajme k**qe…

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...