Published On: 26 Dhjetor, 2015

Eto’o: Neymar do bëhet më i miri në botë

Samuel Eto’o nuk ka asnjë dyshim se Neymar do të jetë lojtari më i mirë në botë pasi Lionel Messi e Cristiano Ronaldo të arrijnë kulmet e tyre.

“Neymar ka shumë potencial. Pas epokës së Messit dhe Cristianos, me siguri ai do të jetë numri një”.

”Por ai duhet të mbajë mend se kjo varet nga ai. Ai duhet të mbajë mend se ka talent dhe ka nevojë për t’u stërvitur, stërvitur dhe stërvitur, sepse të tjerët nuk e kanë talentin e tij”, deklaroi sulmuesi kamerunas.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...