Published On: 22 Gusht, 2016
Bota |

Është njeriu më i fortë i botës, por edhe ai ka halle si prind (Foto)

Më 4 korrik, presidenti Barack Obama kishte dy festime. Së pari pavarësinë e Shteteve të Bashkuara dhe së dyti ditëlindjen e 18-të të Malias, vajzës së tij të madhe.

Atë ditë, kreu i Shtëpisë së Bardhë do të tregonte se sa afrimitet ka me vajzën e tij, e cila këtë verë u vu në qendër të vëmendjes në dy raste; kur u filmua me gjasa duke tymosur marihuanë dhe herën e dytë duke bërë ‘twerk’, ndërsa ka raportime që ajo u shoqërua para me shpejtësi dhe para se të ndërhynte policia jashtë një lokali ku po organizohej një festë.

Të gjitha kanë përfunduar tashmë dhe familja e parë amerikane u kthye në Shtëpinë e Bardhë, ku do të jetojë deri më 1 janar të vitit të ardhshëm, transmeton Top Channel. Në kthim u vu re një ‘ftohje’ e presidentit me vajzën e tij të madhe.

Duke zbritur nga ‘Air Force One’, Obama iu afrua Sashas, vajzës së tij të vogël dhe Malias i foli vetëm në një moment dhe ajo që i ka thënë e sigurt se nuk ka qenë e mirë për vajzën, e cila bëri në fytyrë një buzëqeshje të ngrirë.

ob1ob2ob3ob4ob5

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...