Published On: 1 Shtator, 2016

Është në prag të pesëdhjetave, por trupin e saj e ëndërrojnë edhe 20 vjeçaret (Foto)

Ajo i është ofruar të pesëdhjetave, por vazhdon të jetë në formë sikur të ishte 20-vjeçare.

Bëhet fjalë për Jennifer Lopez, e cila edhe një herë ka treguar se vazhdon të ketë një trup perfekt.

Këngëtarja latine 47-vjeçare , ka pozuar për magazinën Your Fitness këtë javë dhe në sy bijnë muskujt e saj të barkut dhe trupi i saj perfekt.

 Jennifer para disa ditësh është ndarë nga i dashuri i saj 29 vjeçar, Casper Smart.

‘Mundohem të mbaj trupin të hidratuar. Unë pushoj pas çdo stërvitje pasi kështu jam gati për një tjetër stërvite të vështirë të nesërmen”, ka thënë Lopez. /Telegrafi/

37CB110100000578-3769163-Hot_mama_Jennifer_Lopez_47_showcased_her_incredibly_toned_abs_on-a-1_1472742009156

37CB110C00000578-3769163-She_s_a_bit_of_all_White_In_another_shot_the_former_American_Ido-a-2_1472742018493 37B1AF7200000578-3769163-image-m-18_147274019872037CC386100000578-3769163-Bootylicious_Jennifer_showed_off_her_famously_rounded_derriere_o-a-25_147274086272137B6E7EA00000578-3769163-image-m-16_1472740163256

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...