Published On: 23 Qershor, 2016

Ermira Qerimi: Padrejtësisht mi grabiten dy çikat e mija Albania Qerimi dhe Jacquelien -Video

Miq, vllazen bashk’kombas…
Video e maposhtme asht’ skna e tmerrshme, sikur t’jena nan nji koh’ lufte, ku nji gjykatse pa kerkesen e prokurorit pa prova dhe ajo vet’ grabit dy çikat e mija Albania Qerimi dhe Jacquelien, se qenkan nan rrezikshmerin’ e diskurit t’nanes se saj, e cila mundohet per liri’ dhe denimin e gjenocidit serb…
Ju baj thirrje qi t’sensibilozoni kudo, urtsisht dhe paqsisht, pasi as edhe presdienti i frances François Hollande nuk e pranon kurrnjiheri nji dhun’

Ermira Qerimi është kryetare dhe themeluese e Lëvizjes pan-shqiptare të diasporës, Pellazgjia -Mouvement pan-shqyptare de diaspora “Pellazgjia”.

 

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...