Published On: 18 Prill, 2016

Erion Veliaj, Kryebashkiaku kryemashtrues (VIDEO)

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i ftuar në Top Show, deklaroi s,e parku i lojërave për fëmijë tek Liqeni Artificial po ndërtohet vetëm me gomë, dru dhe ashkla.

Ndërsa e vërteta, rezulton krejt ndryshe, aty po ndërtohet me beton, dhe rreth 80 betoniere e 100 kamionë të ngarukuar me inerte janë shkarkuar aty.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...