Published On: 30 Korrik, 2016

Eriksson: Ibra dhe Mourinho mund ta fitojnë Premierligën

Sven-Goran Eriksson, ish selektori i Anglisë, mendon se Zlatan Ibrahimovic dhe Jose Mourinho i mjaftojnë Manchester Unitedit që ta fitojë titullin në Premierligë

Zlatan Ibrahimovic dhe Jose Mourinho mund ta drejtojnë Manchester Unitedit drejt titullit nç Premierligë këtë sezon. Kështu mendon strategu suedez, Sven-Goran Eriksson, i cili më herët ka drejtuar Anglinë.

“Mourinho ka reputacion, i ngjashëm është edhe Zlatan, kur ata shkojnë në një klub të ri zakonisht e fitojnë titullin në sezonin e parë”, ka deklaruar suedezi.

” Mourinho dhe Zlatan mund të jenë të mjaftueshme për të fituar Premierligën”, ka theksuar ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...