Published On: 16 Prill, 2016

Erdogan qorton ashpër vendet islame pse nuk e pranojnë Kosovën! (Video)

Almakos më poshtë ua sjell videon eksluzive ku ditë më parë në një konferencë, Presidenti i Turqisë, Taip Erdogan i ka qortuar ashpër disa vende islame që nuk e njohin pavarësinë e Kosovës.

Këto fjalë për Kosovën Presidenti Erdogan i ka thënë në fjalimin e tij në ditën e dytë dhe të fundit të Samitit të liderve të shteteve të Organizatës për Bashkëpunim Islamik./Almakos

 
Displaying 3 Comments
Have Your Say
 1. Recep Tayip Orangutan thotë:

  Kjo shimpanze islamike, e ka per qellim qe shtetin sekular te Kosves , me e paraqite si shtet islamik…. Prandaj kjo thike pas shpine e ketij orangutaninduhet luftuar me antiveprime. Per Kosoven me rendesi eshte te e pranoj SHBAGB GERMANY T
  ITALY FRANCE CANADA AUSTRALIA ETJ……..e sa per shtetet qenefike Iran, koreja veriore shkavellistan, uzbekistan, kazakstan Rusi, Palestine…….kurrrrr nuk do te ne nevojitet pranimi. Perkundrazi Kosova nuk duhet pranuar keto shtetet terroriste antidemokratike…komunistoislamike…

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
 2. Tristaniku per JU thotë:

  Nje president i mire,per te bere nje pune te mire,ka batolionin e ambasadoreve dhe nuk ka
  nevoje te çirret e te beje estrade neper televizione.
  Shikoni flamurin qe ka vene mbas kurrizit.Ai kerkon ta kolonizoje kosoven se ndihmohet nga
  musulmanet naive te kosoves.Kosovare,shporreni fene e zaptuesit te vjeter qe kerkon te vije.
  Ma mire pa fe se me fine e tyre.
  QOFSHI JU QE JENI ME NAIVITETIN TUAJ.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)
 3. Kosova bend demokratik e jo islamik i rakutttt thotë:

  Nuk ka nevoje asnje shtet jodemokratik apo islamoterrorist te e pranoje Kosoven. Kosova eshte shtet sekular, ndersa shtetet islamike jane shtete karikaturiale dhe terroriste…..dhe absolutisht nuk ka nevoje qe asnjeri shtet isalmik te e pranoje Kosoven. Perkundrazi Kosova nuk duhet ti pranoje keto shtetet qenefokomuniztoterroriste.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...