Published On: 1 Gusht, 2017

Erdhi nga Gjermania për pushime në Kosovë, e tmerrshme çka i ndodhi mërgimtarit nga Drenica

Në fshatinë Korroticë e Epërme, të Drenasit një femër ka raportuar se në rrethana të panjohura vetura e saj me targa gjermane është përfshirë në zjarr.

Njësitë relevante kanë dalë në vend të ngjarjes dhe zjarrfikësit kanë shuar zjarrin. Përveç dëmeve të konsiderueshme materiale nuk ka të lënduar

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...