Published On: 31 Mars, 2016

Era Istrefi i rifiton milionat e humbura(Video)

Por me nënshkrimin e kontratës me “Sony Music”, kënga u fshi nga You Tube dhe u publikua në 7 mars të 2016 në kanalin zyrtar të këtij labeli.
Tani jemi në fund të muajit dhe aktualisht BonBon numëron mbi 10 klikime në You Tube.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...