Published On: 9 Janar, 2017

Era Istrefi e aksidentuar, publikohen fotot e saj nga spitali

Era Istrefi, e cila ka vendosur që të kalojë disa pushime dimërore në Brezovicë, duket se ka pësuar një incident për shkak të borës dhe ngricave.

Përmes një postimi të bërë në rrjetin social “Instagram”, Era shihet të ketë përfunduar në spital për shkak të këtij incidenti.

“Bëni kujdes nga gjithë kjo borë dhe akull njerëz”, shkruan në postimin e saj këngëtarja, e cila shihet me këmbën e fashuar. / Top Channel/ 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...