Published On: 5 Maj, 2016

Era istrefi degjohet në Beograd

Këngëtarja Era Istrefi në një video të inqizura ndëgjohet në një shesh në Beograd kryesisht në një kënd të lojërave për fëmijë. Ethet e kenges se Era Istrefit jane perhapur kudo ne bote, tash ka filluar edhe nje stil i ri ne dance sipas muzikes Bn-Bon dhe ate ne Izrael, kjo kenge shume e pelqyer po aranzhohet nga kengetare te ndryshem, dalengadale po kethehet si stil i ri Bon-Bon. Aq shume po bejne te rinjet shqiptare kudo ne bote e aq pak politikanet nuk ka fije dyshimi. tash per tash sporti dhe muzika jane ne epiqender te mediave boterore, kesta te rinje po stolisin imazhin e shqiptareve aq te deshiruar, edhepse politika paguante agjensi nderkombetare edhe nga 7 milione dollare, e nuk investuan gje te te rinjte qe i kane afer dhe po shperthejne fuqishem…Për më shumë shiheni edhe videon.

 

 

 

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...