Published On: 12 Janar, 2016

Era e hedh në tokë minaren e xhamisë (Foto)

Erërat e fuqishme të natës së mbrëmshme e kanë dëmtuar edhe xhaminë e lagjes Kobajë në Prizren.xhamia-2_1452595743-8140132xhamia-era

Bazuar në pamjet e dërguara nga shikuesit tanë, shihet minarja e ndarë në gjysmë dhe e rrëzuar në tokë, njofton Klan Kosova.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...