Published On: 20 Gusht, 2016

Eqrem Kryeziu: Korrupsionin po e lufton rekordmeni i dosjeve, Isa Mustafa

Njëri prej ish-udhëheqësve të LDK’së, Eqrem Kryeziu është tallur me Kryeministrin Isa Mustafa i cili ka thënë se do ta luftojë korrupsionin.

Këtë deklaratë Shefi i Qeverisë e ka thënë para Zëvendëspresidentit amerikan, Joe Biden.

Mirëpo, Eqrem Kryeziu ka treguar një dialog të fqinjëve të tij rreth zotimit të Kryeministrit për të luftuar korrupsionin.

Ky është postimi i Eqrem Kryeziut:

“Absurdi me “A” të madhe

– Kush qenka ky burrë shteti që i premton Mikut të Madh të Kosovës se do ta luftojë korrupsionin? – e pyeti një i huaj një fqinjin tim.

– Është personazhi i 72 dosjeve për korrupsion, – u përgjigj fqinji dhe vazhdoi të rrufiste qetë-qetë kafenë e përditshme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...