Published On: 28 Maj, 2016

EPP-ja uron LDK’në për Kuvendin

Partitë Popullore Evropiane (EPP), i kanë uruar Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe kryetarit të saj Isa Mustafa mbajtjen e Kuvendit të Punës.

Përmes llogarisë zyrtare në Twitter, EPP’ja i ka uruar LDK-së diskutime dhe vendime produktive.

“I urojmë LDK-së së Kosovës dhe kryetarit Isa Mustafa diskutime dhe vendime produktive në Kuvendin e sotëm të Partisë”, thuhet në urimin zyrtar të EPP’së.

EPP’ja është familja e partive kryesore të qendrës së djathtë të të gjitha vendeve të BE’së.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...