Published On: 15 Prill, 2016

Enveristët janë ata që e kanë përçarë popullin shqiptar

Një enverist dhe një pseudo i persekutuar më kanë akuzuar se me shkrimet e mia mbjell përçarje.
Enveristët duhet ta dinë se janë ata që kanë përçarë popullin shqiptar nëpërmjet luftës së klasave e ngritur në parim kushtetues nga Enver Hoxha. Denoncimi i luftës së klasave duhet të jetë detyrë e përjetshme e atyre që e kanë pësuar, për të mos e pësuar përsëri.

Xhafer Sadiku

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Rrok kasneci thotë:

    Shum kush se ka konceptuar se cfar do te thote KULAK dhe kompleksitetin qe kishte mbrapa ky titull vetem ne qe e kemi perjetuar deri ne damaret ku qarkullonte gjaku i trupit tone qe kishim mi supe kete titull e dinim se si e perjetonim kete genocide me gjithate keta jane bijte e atyre qe per hic gje e sjellin perseri ate GENOCID mbi cdo shqiptare

    Përgjigjiuni
    Pelqej(4) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...