Published On: 30 Dhjetor, 2015

Enrique zbulon listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Betisit

Luis Enrique ka zbuluar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Betisit

Barcelona dhe Real Betis do të përballen nga ora 20:30 në Camp Nou, në kuadër të xhiros së shtatëmbëdhjetë të La Ligës.

Kurse, trajneri i ekipit katalunas, Luis Enrique ka zbuluar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Betisit

Në këtë takim Barcelonës do t’i mungojnë këta lojtarë: Sandro Ramirez, Jordi Masip, Dagllas dhe Rafinha.

Lojtarët e ftuar

Ter Stegen, Bravo, Pique, I.Rakitic, Sergio, Dani Alves, A.INIESTA Suarez, Messi, Neymar Jr, Mascherano, Bartra, Munir, Jordi alba, S.Roberto, Adriano, Vermaelen dhe Mathieu.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...