Published On: 12 Janar, 2016

Enrique paralajmëron Ronaldon

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka paralajmëruar Cristiano Ronaldon se Messi e Neymar do të fitojnë edhe shumë Topa të Artë.

Lionel Messi fitoi Topin e Artë për vitin 2015, derisa ky ishte çmimi i pestë në karrierën e deritanishme.

Ylli argjentinas la prapa vetës rivalin e përbetuar, Cristiano Ronaldon dhe shokun e skuadrës, Neymarin.

Por, trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka thënë se Messi e Neymar do të fitojnë edhe  shumë Topa të Artë.

“Ndjej një gëzim të madh që fitoi Messi. Mirënjohje për futbollistin më të mirë të gjitha kohërave. Po ashtu, gëzohem që Neymar mori mirënjohjen e tij. Ata kanë edhe shumë Topa të Artë për të fituar”, u shpreh ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...