Published On: 14 Tetor, 2016

Enrique nuk po mendon për Cityn e Guardiolën

Luis Enrique nuk është duke menduar për ndeshjen e së mërkurës ndaj Manchester Cityt

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, ka thënë se nuk po mendon aspak për ndeshjen ndaj Manchester Cityt, por vetëm për atë në La Liga, përcjell Gazeta Express.

“City? Është vetëm një ndeshje që më sillet në kokë, Deportivo. Ne dëshirojmë që të marrim pikët e plota dhe e vetmja mënyrë për ta bërë këtë është që të fitojmë”, deklaroi trajneri spanjoll.

Barcelona pret të mërkurën në ‘Camp Nou’ Manchester City, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...