Published On: 22 Prill, 2016

Enrique flet për ‘problemet’ e Leo Messit

  • Leo Messi do të zbres në fushë të shtunën mbrëma

Të shtunën, duke filluar nga ora 20:30, Barcelona pret në Camp Nou Sporting Gijonin, për ta zhvilluar ndeshjen e xhiros së 35’të në La Liga.

Messi pësoi një lëndim në fitoren prej 8:0 ndaj Deportivos, por trajneri Luis Enrique, ka bërë të ditur se gjithçka është në rregull dhe se argjentinasi do të zbresë në fushë të martën mbrëma.

“Messi i lënduar? Ai është në kondicion të mirë dhe i gatshëm për lojë”, ka thënë Enrique.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...