Published On: 18 Shtator, 2016

Eni Koçi, mjekja seksi që zhvishet

Edhe pse i është larguar muzikës dhe po vazhdon studimet e larta për mjekësi në Londër, Eni Koçi vazhdon të tërheqë vëmendje e të bëhet pjesë e faqeve rozë në media e portale. Në fakt këtë radhë duket se ajo e ka provokuar vetë këtë vëmendje, teksa poston në instagram një nudo artistike, që me sa duket është realizuar kohët e fundit.

Në këtë foto, Eni nuk është më motra e vogël e Greta Koçit, por një vajzë e rritur dhe provokuese, që pavarësisht profesionit që ka zgjedhur duket se i pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...