Published On: 21 Dhjetor, 2015

Eni Koçi me këngë të re

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi shumë shpejt do të vijë me projektin e saj më të ri, i titulluar “Si dikur”, këngë kjo e cila do të vijë e realizuar me videoklip.

Eni mësohet se ka thënë “Dua ta filloj vitin 2016 me diçka të re, të bukur që t’ju shoqëroj gjatë gjithë kohës”, derisa incizimet e videoklipit do të fillojnë brenda pak ditësh ndërsa do të jetë gati në fillim të muajit janar.

Projekti i saj i fundit ishte bashkëpunimi me motrën e saj Gretën dhe reperin Gold Ag, e cila u mirëprit nga fansat e tyre duke arritur një numër të madh klikimesh në “Youtube”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...