Published On: 27 Maj, 2016

EMRAT, ja besimtarët që udhëtonin në autobusin që mori flakë, mes tyre 3 priftërinj, 3 të huaj, gra e familjarë

Gazeta Express mëson emrat e besimtarëve që udhëtonin me autobusin e nisur nga Vlora që sot u përfshi nga flakët në qendër të qytetit të Krujës.

Mes tyre janë tre priftërinj të kishës “Shën Theodhori” në qytetin e Vlorës dhe besimtarë ortodoksë të cilët duke marrë parasysh mbiemrat e njëjtë në disa raste, tregon se ishin nisur edhe familjarisht me të afërmit e tyre në këtë udhëtim në formën e ekskursionit që destinacion final kishte Ulqinin. Mes tyre janë edhe tre persona që mund të jenë të huaj për shkak të emrit dhe mbiemrit të tyre.

Emrat

At Kostandin Prifti

At Luka Gjergji

At Dhimitraq Kuqi

Lina Hajdini

Lirina Prifti

Luçiana Mita

Vitori Moçka

Bledar Prifti

Klaudia Kadriaj

Kaliantin Nika

Sose Labaj

Eda Hysi

Anita Moçka

Elida Gega

Marjeta Ramaj

Vjoleta Gjika

Aleks Averbak

Aneta Averbak

Nikita Averbak

Vasil Kola

Olimbi Kola

Vasilika Mita

Theodhori Larushi

Drita Larushi

Marie Curri

lvira Ndini

Alketa Kolonjari

Afroviti Mita

Afroviti Prifti

Brunilda Ismailaj

Dhe shoferi me inicialet S.J

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...