Published On: 1 Shtator, 2016

Ëmbëlsira Elionë

Modelja dhe aktorja e bukur shqiptare, Eliona Pitarka, është shfaqur shumë seksi në një fotografi të publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram. “A mund të jem unë ëmbëlsira”?, ka shkruar 25-vjeçarja poshtë fotografisë. Edhe mundesh, i përgjigjemi ne.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...