Published On: 26 Maj, 2016

Elvis Ervin Rroshi publikon kartelën penale gjermane

Kryebashkiaku i Kavajës, Elvis Rroshi publikoi online kartelën penale të ardhur nga Gjermania.

“Pas sulmit dhe baltes se shtrigave te Shqupit, ju bej me dije se sapo ka ardhur ashtu sic edhe u zotova, nga Zyra Federale e Drejtesise Gjermane, kartela penale e imja.

Per cdo merak e kam kerkuar ne dy versione edhe si Ervin Rroshi edhe si Elvis Rroshi qe Berisha dhe fotokopjet e tij pa ngjyra te rrine rehat.

Kartela thote mbi emrin tim “asnje shenim”, cka do te thote qe une dhe drejtesia gjermane nuk jemi takuar ne asnje pike ne jeten tone”, shkruan Rroshi.

\elvis roshi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...