Published On: 11 Janar, 2016

Ellis trajnerja më e mirë e futbollit të femrave

  • Jill Ellis është trajneria më e mirë në kategorinë e femrave

Përzgjedhësja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Jill Ellis është shpallur trajnerja më e mirë e vitit 2015.

Ajo për këtë çmim ka mposhtur trajnerin e përzgjedhjes së uellsit, Mark Sampson dhe atë ët Japonisë, Norio Sasaki.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...