Published On: 12 Prill, 2016

Ekziston një version sekret i Facebook, që askush se di

Mark Zuckerberg ka zbuluar një version sekret të Facebook-ut.

Gjatë një video – konference live, që kishte për qëllim të tregonte risinë e re që rrjeti social pritet të shtojë, video në kohë reale (streaming), krijuesi i kompanisë tregoi gjithashtu një version sekret të aplikacionit, të cilin Facebook e përdor për të testuar risitë dhe opsionet e reja, që shton zuckscreen

Versioni sekret që Zuckerberg përdor, ka disa opsione që e lejon atë të postojë forma të ndryshme media, si giff, muzikë apo dhe të dyja bashkë. Këto janë risi të mundshme, rrjeti social i ka përfshirë prej kohësh si mundësi, por që nuk përdoren në masë.

Ky version sekret i aplikacionit quhet “i verdhë”, pasi kjo është ngjyra e ikonës.

zuckscreenyellow

Gjatë video – konferencës live, Zuckerberg tha se opsionet e reja që Facebook planifikon të sjellë do të prezantohen gradualisht, ndërsa sipas “The Independent”, disa përdorues po i testojnë që tanizuckscreenyellow

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...