Published On: 7 Janar, 2016

Ekzekutohet me 4 plumba 36-vjeçari

  • Një 36-vjeçar është vrarë në qytetin e Vlorës. Andrea Billa është ekzekutuar me 4 plumba pistolete. Sipas policisë 36-vjeçari është vrarë pranë automjetit të tij.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:40 në lagjen “Rilindja”, pranë Drejtorisë së Sigurimeve Shoqërore në qytetin bregdetar.

36-vjeçari, i cili njihej dhe me emrin tjetër Agim Meli ishte kthyer nga Spanja, ku ishte për të kaluar pushimet e fundvitit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...