Published On: 17 Prill, 2016

Eksploziv në Sarandë makinës së avokatit të PD-së Spiro Vaso

Mjeti tip Benz i avokatit Spiro Vaso i njohur si aktivist i PD ne Sarandë ka shpërthyer rreth orës dy të së dielës.

Nga hetimet e para dyshohet se lënda është ekplozov i llojit tritol.

Shpërthimi ka shkaktuar vetëm dëme materiale dhe zhurmë të madhe ne banorët e lagjes nr 1 në Sarandë.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes. Lajmin e ben publik në facebook vetë avokati Vaso.

Një ditë më parë Sarandën e vizitoi shefi i opozitës Lulzim Basha.


spiro-vaso-02

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...