Published On: 19 Maj, 2016
Bota |

Ekspertet: Rrëzimi i aeroplanit egjiptian mund të jetë shkaktuar nga një mjet shpërthyes

Ekspertët e aviacionit dhe sigurisë kanë sugjeruar se zhdukja e aeroplanit egjiptian, i cili po fluturonte nga Parisi për në Kajro, mund të jetë shkaktuar nga një mjet shpërthyes.

The Independent shkruan se ka raportet kontradiktore për atë nëse aeroplani kishte dërguar një sinjal shqetësimi emergjent ose jo, transmeton Gazeta Express.

Eksperti i udhëtimit ajror, Julian Bary ka thënë se “duhet të jetë një dështim katastrofë sepse çdo gjë u venit, prandaj ata nuk do të kishin kohë për të çuar ndonjë mesazh.”

“[Aeroplani] është zhytur në pjesën më të thellë të Mesdheut.”/Gazeta Express/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...