Published On: 22 Janar, 2016

Ekspertët e Venecias drekë me Metën

Ekspertët e Venecias kanë mbërritur në vendin tonë ditën e djeshme dhe po zhvillojnë takime me palët e angazhuara në procesin e reformës në drejtësi.

Sot ekspertët e Venecias kanë zhvilluar një takim në Kryesinë e Kuvendit me anëtarë të Komisionit për reformën në drejtësi, transmetoi tirana observer.

Ndërkohë mësohet se pas këtij takimi, 6 ekspertët janë ulur në një dreke pune me kryetarin e Kuvendit, Ilir Meta në një nga restorantet e Tiranës.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...