Published On: 10 Shtator, 2016

Eksperiment social: Furrtarët e Gjakovës s’e kthyen prapa “lypsarin e uritur” (Video)

Anëtarët e grupit “GJ07 Prank”, kësaj radhe vjen me një tjetër eksperiment social.

Njëri nga anëtarët e grupit, në këtë video, është maskuar si lypës dhe kërkon ushqim në furra të bukës së Komunës së Gjakovës.

Se cili është solidariteti i shoqërisë ndaj lypsarëve dhe personave të varfër, këtë mund ta shikoni në shikoni në videon e postuar më poshtë. /Telegrafi/

 Link; https://www.youtube.com/watch?v=0417VzHqPOY
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...