Published On: 25 Gusht, 2016

EKSKLUZIVE:Këta janë dy personat e vrarë në mbrëmjen e sotme në Deçan! (FOTO)

Pak çaste pas raportimit për vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur në Komunën e Deçanit, Gazeta Blic ka arritur që ti sigurojë edhe fotografitë e të vrarëve.

Një i afërm i tyre ka qenë ai që i ka publikuar ato në rrjetin social Facebook kështu duke shprerë dhimbje për ngjarjen e ndodhur.

Gazeta Blic ka mësuar edhe identitetin e viktimave, ata janë B.R. dhe  R.R., që të dy të një familjes nga fashati Shaptej, raporton gazetablc.com

Më poshtë mund t’i gjeni fotografitë e të viktimave.dd-2
dd-1
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...