Published On: 12 Qershor, 2016

Ekskluzive: Vëllait të Hashim Thaçit iu gjetën miliona marka në banesë (VIideo)

Në këtë dokumentar për herë të parë zbulohet se si vëllait të Hashim Thaçit, Gani Thaçit, iu kishin gjetur mijëra marka para të gatshme në banesën e tij nga policia ndërkombëtare.

I njëjti, dyshohet se ka marrë 4 milionë euro në vitin 99 nga Fondi Vendlindja Thërret.

Shikojeni videon.

E

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. po dihet ato 4 milion eure i ka mar korupteri gani thaqi por me ndihmen e vllaut hashim thaqit e xhavit halitit e te tjerve qe jan sot ne politik ne qeveri por jo vetem 4 milion po 20 apo tridhjet her dupllo i kan mar xhaviti dhe hashimi vetem vendlindja thret por edhe ato tre perqindshi bujar bukoshi dhe isa mustafoviqi gjithashtu por ato para nuk kan me mujt mi shfrytzu as njeri por as tjetri po ata kan qen dhe kan mbet te flliqtit gjith kohen ata i kan perly dhe familjet e tyre qe edhe thmit nipat sternipat do ti ure popullate gjith jeten ata sdot pshtojn pi popullit ata jan ne listen e zez qysh moti pi kti populli e e kisha pytyr qat prokuror a gjykat a euleks qata persona qe qenkan nen hetime a qenkan edhe qeta peshqit e mllaj a veq qeta hyzmeqart e vogjel se edh per azem sylen policija e koruptume e qeveris jo e popullit kan dit ku mshefet syla por nuk paten guzim ta burgosin sepse edhe policija bashkpunon me ta po euleksi u bo ma korekt dhe e burgosi ishalla perjet siq e meritijn edhe thaqi veseli haliti grabovci dhe gjith bashkpuntort e qeveris dhe komplet qeverija por ka edhe te tjer mos ti permendim shumicen ju e dini ma mir e qe bashkpunoni me ta vetem desha te tem qe dhe policija asht vetem e mustafoviqit e hashimoviqit dhe qeveris se kosoves dmth e pozites

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...