Published On: 16 Tetor, 2016

EKSKLUZIVE: UÇK-ja mund të akuzohet për spastrim etnik ndaj serbëve (Video)

Emisioni Zona Express ka transmetuar sonte pjesën e parë të dokumentarit “Gjahu në UÇK”; ku janë transmetuar rrëfime dhe dëshmi se kush janë komandantët dhe për çfarë do të akuzohen ata nga Gjykata Speciale.

Klikoni në këtë video për të kuptuar se pse disa komandantë të njohur të luftës mund të akuzohen me akuzën e rëndë të spastrimit etnik.

 

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...